Nebrangūs video registratoriai

video registratoriaiNors geras ir pigus, sakoma, nesuderinami dalykai, tačiau tai ne visuomet yra tiesa. Štai pavyzdžiui video registratoriai neretai Lietuvoje dėl didėjančio populiarumo yra parduodami su itin dideliu antkainiu, o vis daugiau ir daugiau atsirandančių pardavėjų, norėdami sulaukti klientų atsisako pernelyg didelio antkainio ir gerą daiktą parduoda už realią jo kainą.

Video registratoriai Jums geriausia kaina greičiausiai bus pasiūlyti internetinėse parduotuvės, pavyzdžiui Carcam. Taip yra todėl, kad automobilių prieduose ar vaizdo įrašymo įrenginiuose besispecializuojančios parduotuvės turi savo klientų ratą ir siekią parduoti geriau daugiau prekių pigiau nei vieną kitą brangiau, taigi, čia išlošia ir pirkėjas, tai yra, Jūs.

Video registratoriai nėra kasdienė prekė, kurią būtų galima įsigyti šiaip sau einant pro šalį. Pigiausiai įrenginiai kainuoja apie 100 litų, brangesni gali siekti ir tūkstantį. Taigi, tenka domėtis ir rinktis.

Paprasčiausi video registratoriai atitinka daugumos nereiklių naudotojų poreikius – tiesiog filmuoja vaizdą ir jį saugo atminties kortelėje. To pilnai pakanka, tačiau kai kuriems norisi daugiau. Daugiau – tai aukštesnė vaizdo raiška, leidžianti pastebėti smulkias, bet svarbias detales, platesnis kameros matymo kampas, patogesnis valdymas ar didesnė atmintis, GPS imtuvas, nustatantis Jūsų automobilio buvimo vietą ar braižantis visos kelionės grafiką bei maršrutą ir daugybę kitų naudingų funkcijų. Savaime suprantama, kiekviena papildoma funkcija prideda papildoma pinigų sumą kainoje, tad prieš perkant visada verta pagalvoti, kurios funkcijos reikalingos, kurios mažiau ir pagal tai rinktis, kurie iš tiesų video registratoriai Jums geriausia kaina ir labiausiai tenkinančia kokybe.

Video registratoriai ypač išplitę Rusijoje, kur ypatingai daug agresyvių vairuotojų sukeliamų avarijų, todėl vykstant į šią ar kaimynines valstybes rekomenduojama įsigyti video registratorių, kuris gerokai apramina kitus eismo dalyvius, o esant nesutarimams tampa puikia priemone išsiaiškinti viską iki galo. Kaip bebūtų Rusijoje, bet ir Lietuvoje video registratoriai tampa būtinybe ir puikia priemone prieš piktybiškai besielgiančius eismo dalyvius. Jei Jūs dar neturite kuo įrašyti kelionės vaizdo – video registratoriai Jums geriausia kaina!