Kaip suorganizuoti įmonės vakarėlį?

įmonės vakarėlisSuorganizuoti įmonės vakarėli nėra pati lengviausia užduotis. Skanus maistas, gėrimai, muzika ir šokiai iki ryto – smagu, bet gerokai pabodę, todėl norisi originalumo ir įsimintinumo, kad įmonės šventė neprimintų eilinio giminės baliaus. Taigi, kyla klausimas, ko reikia geram įmonės vakarėliui? Ar įsimintiną vakarą galima suorganizuoti pačiam, o gal geriau tokį dalyką kaip renginių organizavimas Vilniuje ar kituose miestuose palikti savo srities asams?

Kaip išrinkti vakarėlio temą?

Šventės tema – vakarėlio pagrindas, tačiau ją sugalvoti ne visada paprasta. Negalima pamiršti, kad įmonės vakarėlio tikslas ne tik skaniai pavalgyti ar gardžiai pasijuokti, bet ir geriau susipažinti su kolegoms ir parodyti save. Juk ne veltui sakoma, kad per įmonių šventės geriausiai formuojasi taip vadinamas „team building’as” (komandinės dvasios kėlimas). Taigi, labai svarbu, kad įmonės vakarėlyje dalyvautų visi kolegos, negalima nė vieno pamiršti ir palikti jų „stebėtojų” vaidmenyje. Aktyvus visų dalyvavimas byloja, kad vakarėlis tikrai buvo vykęs. Geriausias variantas, kai vakarėlio tema būna nenuvalkiota, neįprasta, egzotiška, o kartais ir lengvai šokiruojanti. Tiesa, humoras  – nepamainomas šventės palydovas, kuris dominuotų bet kurioje šventės temoje.

Vakarėlio tema išrinkta, kas toliau?

Išrinktą temą svarbu tinkamai įgyvendinti. Jei manote, kad pakaks kostiumų, tai labai klystate,, visa šventės aplinka – dekoracijos, muzika, maistas, gėrimai ir pramogos turi alsuoti jūsų pasirinkta tema. Beje, renginių organizavimo specialistai rekomenduoja, kad kiekviename vakarėlyje turi būti kulminacija – šventės vinis, tai gali būti ir egzotiški pilvo šokėjų pasirodymai, ir ugnies meistrų pasirodymas. Tarkim, renginių organizavimas Vilniuje gali būti puiki terpė riterių kovoms imituoti. Visa tai priklauso tik nuo jūsų fantazijos

Jei įmonės vakarėlio biudžetas leidžia, galima pasitelkti ir tokias atrakcijas kaip fejerverkai, batutas, šviečiantys oro žibintai ir pan.

Organizuoti patiems ar palikti profesionalams? Štai kur klausimas

Taip, organizuoti vakarėlį patiems yra pigiau, tačiau rizika didesnė, nes net ir menkiausia klaida gali likti nepastebėta. Atminkite, kad patirties stoka gali kaip reikiant pakišti koją. Be to, šventės organizatoriams tai kainuos daug laiko ir nervų. Vis dėlto, jei nusprendėte, kad vakarėli organizuosite patys, protingiausias sprendimas būtų bent jau pasikonsultuoti su profesionalais.

O tie, kurie nusprendė įmonės vakarėlį palikti profesionalams gali atsipalaiduoti ir pasidžiaugti, nes šiuo metu renginių organizavimas Vilniuje ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose vyksta labai profesionaliai ir kokybiškai. Tiesa, prieš renkantis organizatorių turėtumėte atkreipti dėmesį į kelis dalykus. Visų pirmą, jų patirtį ir atsiliepimus apie organizuotas šventes. Todėl gali tekti net pasikonsultuoti su buvusiais ar esamais klientais. Geras vakarėlis tai ne tik originalus scenarijus, bet ir menkiausios smulkmenos, apie kurias viską geriausiai žino tik patyrę renginių organizatoriai.

Beje, neišsigąskite, kai prasideda kalba apie kainas. Pavyzdžiui,  renginių organizavimas Vilniuje yra lengvai įkandamas paprastam žmogui, todėl įmonei tai neturėtų būti didelė problema. Užtat jūs galite būti visiškai ramūs, kad visos šventės detalės ras savo vietą ir viskas bus suplanuota už jus nuo a iki z. Įmonei beliks tik linksmai leisti laiką ir džiaugtis tobulu vakaru.