Prezervatyvai kiekvienam pagal skonį ir norus

durex prezervatyvaiKuomet kalbame apie prezervatyvus, neretai atrodo, kad verta pirkti tik vienos firmos, kuri jau turi gerą vardą, produkciją. Tačiau ar iš tiesų taip yra? Tiesa yra tokia, kad dabar yra tikrai ne vienas sėkmingas prezervatyvų gamintojas, kuris jums gali pasiūlyti saugų ir labai kokybišką produktą. Įdomiausia, kad dabar atsirado galimybė pirkti tokius kokybiškus produktus kur kas pigiau internete. Prezervatyvai internetu vis dažniau yra perkami, kadangi žmonės atkreipia dėmesį į kainos ir kokybės santykį. Pavyzdžiui, jeigu perkate pačius Lietuvoje populiariausius Durex Elite prezervatyvus parduotuvėje, tuomet jūs išleidžiate apie dešimt litų, o štai internetinėje parduotuvėje turėsite galimybę pasirinkti tiek, kiek jums reikia. Galite nusipirkti vos vieną prezervatyvą, o galite ir visą šimtą – tuomet jums prezervatyvai internetu kainuos dar pigiau.

Platus pasirinkimas

Internetinė prezervatyvų parduotuvė jus nudžiugins dar ir tuo, kad galėsite nusipirkti tokių prezervatyvų, kurių kitur būtų sunku rasti. Pavyzdžiui, firminius Playboy prezervatyvus, kurių tikrai niekas neparduoda įprastuose prekybos centruose. Taip, galbūt rasite tokius pačius prezervatyvus kokioje nors specializuotoje parduotuvėje, tačiau ir kaina tuomet bus žymiai didesnė. Taigi, kur kas geriau pirkti tokius prezervatyvus būtent internetu, tuo labiau, kad atlikus užsakymą už tam tikrą sumą, turėsite galimybę gauti savo pasirinktus prezervatyvus tiesiai į namus be jokio papildomo mokesčio.

Billy Boy, Mojo, LifeStyles ir, žinoma, Durex – visų šių garsių vardų prezervatyvai yra sudėti į vieną elektroninę parduotuvę, todėl turėsite galimybę pagal savo skonį ir norus išsirinkti patį geriausią jums gaminį. Taip pat yra nuolat vykdomos įvairios akcijos, pavyzdžiui, turėsite galimybę gauti visą prezervatyvų rinkinį kartu su lubrikantu – dabar neretai tokie rinkiniai yra parduodami už 40 – 50 lt, o jų viduje būna net aštuoni pakeliai prezervatyvų ir specialus lubrikantinis žaisliukas. Taigi, jeigu norite savo seksualinį gyvenimą dar labiau pagyvinti, galite išbandyti kažką naujo ir nusipirkti tokį lubrikanto žaisliuką.

Elektroninė parduotuvė kiekvienai prekei yra paruošusi konkretų ir detalų aprašymą, tad jeigu, pavyzdžiui, esate alergiškas lateksui, tikrai greitai surasite tą prezervatyvų kategoriją, kuri idealiausiai jums tinka, o jeigu mėgstate plonus prezervatyvus, kurie itin pajautrina pojūčius sekso metu, tuomet jums bus pasiūlyti „Sensitive“ technologijos prezervatyvai, kuriuos dabar dažnai gamina tokios firmos kaip Durex ir LifeStyles. Taigi, jums tikrai nereikės sugaišti laiko, kadangi vos tik užsukę į elektroninę parduotuvę labai greitai rasite tai, ko ieškojote. O jeigu pirksite didelį kiekį prezervatyvų iš karto, tuomet turėsite galimybę gauti didesnę nei įprasta nuolaidą ir galbūt specialią akciją sekančiam pirkiniui. Pirkti prezervatyvus internetu tikrai verta, nes asortimentas labai platus, o kainos ir kokybės santykis yra pats geriausias.