Kodėl populiarios greitos paskolos?

greitas kreditasDaugelis iš mūsų pažįstame bėdą, kai pritrūksta šimto kito piniginėj, kai reikia susiplanuoti atostogas, gimtadienio šventę, Šv. Kalėdų dovanų pirkimą ar tiesiog pagaliau įsigyti seniai numatytą pirkinį. Vieni eina pas draugus arba šeimos narius pasiskolinti, kiti – ieško papildomo pajamų šaltinio, treti žino, kad greitos paskolos gali šias bėdas išspręsti. Nors televizoriaus ekranas, radijo reklamos bei spauda mirgėte mirga apie greitas paskolos, tačiau mums, šių paslaugų gavėjams, tai – tik į naudą, nes kuo daugiau tokių kompanijų, tuo geresnes sąlygas jos gali pasiūlyti, o mes – išsirinkti. Matematika paprasta, nes konkurencija dar niekam nepakenkė, o vartotojai juk norisi rinktis iš keleto variantų.

Akivaizdu, kad greitos paskolos populiarėja ir jų tempai auga labai sparčiai. Kodėl taip yra? Priežastys paprastos:

  • greitos paskolos suteikiamos greitai;
  • nereikalingi jokių dideli formalumai;
  • galima gauti suma gali būti nuo kelių šimtų litų, iki kelių tūkstančių, tad jos užteks tiek smulkiems pirkiniams, tiek didesnėms netikėtoms išlaidoms;
  • lankstus grąžinimo terminas, nes greitą paskolą galima grąžinti pagal Jūsų pasirinktą laikotarpį, kuris gali būti nuo kelių mėnesių, iki kelių metų. Jei norėsite, paskolą galėsite grąžinti ir ankščiau termino.

Viską apibendrinant galima pasakyti, kad greita paskola – tai greitas, patogus ir paprastas būdas pasiskolinti pinigų, kai jų prireikia netikėtai. Dabar žmonės nebebijo svajoti ir turėti norimą baldą, įsigyti išsvajotą telefoną ar kompiuterį. Tai gali palengvinti ne tik Jūsų buitį, bet taip pat ir pasiekti geresnių darbo rezultatų Tad tikėtina, kad ir Jūsų pajamos gali išaugti. Tinkamai pailsėję, įsigiję reikiamą darbui skirtą techniką bei turėdami tam tikrą finansinį užnugarį tai pasieksite žymiai greičiau.

Žmonės sparčiau ėmėsi greitųjų paskolų ekonominio sunkmečio metais. Daugeliui iš mūsų buvo sunku, nes teko susidurti su sumažinta alga, didėjančiais mokesčiais… O kur dar kiti finansiniai įsipareigojimai… Tad greitos paskolos tiek krizės laikotarpiu, tiek dabar, kai ekonomika atsigauna, gali padėti išvengti trumpalaikių finansinių sunkumų. Kuo toliau, tuo paprasčiau ir greita paskola suteikiama. Dabar užtenka vos paskambinti reikiamu numeriu arba užpildyti formą internete ir Jūsų banko sąskaitą papildys norima suma. Tai truks vos keletą minučių ir galės išgelbėti Jus nuo slegiančių rūpesčių.