Žymų Archyvai: kelionės

Nebrangūs video registratoriai

video registratoriaiNors geras ir pigus, sakoma, nesuderinami dalykai, tačiau tai ne visuomet yra tiesa. Štai pavyzdžiui video registratoriai neretai Lietuvoje dėl didėjančio populiarumo yra parduodami su itin dideliu antkainiu, o vis daugiau ir daugiau atsirandančių pardavėjų, norėdami sulaukti klientų atsisako pernelyg didelio antkainio ir gerą daiktą parduoda už realią jo kainą.

Video registratoriai Jums geriausia kaina greičiausiai bus pasiūlyti internetinėse parduotuvės, pavyzdžiui Carcam. Taip yra todėl, kad automobilių prieduose ar vaizdo įrašymo įrenginiuose besispecializuojančios parduotuvės turi savo klientų ratą ir siekią parduoti geriau daugiau prekių pigiau nei vieną kitą brangiau, taigi, čia išlošia ir pirkėjas, tai yra, Jūs.

Video registratoriai nėra kasdienė prekė, kurią būtų galima įsigyti šiaip sau einant pro šalį. Pigiausiai įrenginiai kainuoja apie 100 litų, brangesni gali siekti ir tūkstantį. Taigi, tenka domėtis ir rinktis.

Skaitykite toliau

Pigios kelionės aktualios ne tik senjorams

kelionėsPigios kelionės visais laikais buvo ir tikriausiai liks populiarios tarp įvairaus amžiaus žmonių. Pagyvenusių, energingų, sveikesnių žmonių daugėja. Turizmo specialistai šią grupę įvertina kaip vieną gausiausių ateityje, pavadindami ją “žaliąja banga”. Jie paprastai turi daugiau laisvo laiko galimo skirti kelionėms, kurio neriboja vaikų mokslas ar atostogų grafikas, todėl kelionės, o ypatingai pigios keliones turi paklausą tarp šių žmonių. Tačiau tokie kelionių rinkiniai daugeliui turizmo paslaugas teikiančioms įmonėms nėra aktualios.

Anot Valstybinio turizmo departamento Informacijos, analizės ir kontrolės skyriaus vedėjos Rimos Jakytės, apie socialinį turizmą Lietuvoje kalbėti dar ankstoka. „Lietuvoje dar neseniai imta didinti pensijas, todėl apie tai, kad šalies valdžia turėtų sudaryti sąlygas ir vyresnio amžiaus žmonių, neįgaliųjų, neturtingų šeimų kelionėms galvoti dar ankstoka, nes mūsų šalis kol kas tokių lėšų skirti neišgali, tačiau pigios kelionės gali būti nemenka paskata leistis į kelionių nuotykius, leisti laisvalaikį ir atostogas užsienyje. Socialinis turizmas itin skatinamas senosiose ES šalyse, šios šalys jau turi didelę patirtį, iš jų galime imti pavyzdį.

Skaitykite toliau