Žymų Archyvai: prekės

Maxima parduoda naudotą buitinę techniką

Naudotas el. virdulys maximojeMaximos prekybos centre taikomos ypatingos akcijos, kurių metu už mažesnę kainą galima įsigyti net ir naudotą buitinę techniką.

Tuo įsitikinau užsukęs į Panevėžio miesto centre (Ukmergės g. 23) įsikūrusią Maximos parduotuvę. Šiame prekybos centre panorau įsigyti akcijos metu nukainuotą „Vulcano” elektrinį virdulį. Lentynoje jis buvo paskutinis, galbūt todėl, kad ankstesnė jo kaina siekė 70 Lt, o dabar tik 30 Lt. Geriau apžiūrėjus buvo galima pamatyti, kad jo vidus pasipuošęs gausiomis kalkių nuosėdomis. Tai gal vis dėlto šie virduliai buvo tokie populiarūs dėl savo kalkėjimo savybių? O galbūt darbuotojai nebesitikėjo parduoti paskutinio užsilikusio virdulio ir pradėjo naudoti savo reikmėms. Juk reikia prieš sunkią darbo dieną atsigerti kavutės…

Ryte užsukus į minėtąją parduotuvę padariau keletą nuotraukų su šiuo neįkainojamu kalkėtuoju „Vulcano” virduliu. Tikėjausi, kad salės darbuotojai patys pastebės šią klaidą ir nerizikuos savo darbo vieta darydami tokią antireklamą Maximos prekybos tinklui.

Skaitykite toliau