Maxima parduoda naudotą buitinę techniką

Naudotas el. virdulys maximojeMaximos prekybos centre taikomos ypatingos akcijos, kurių metu už mažesnę kainą galima įsigyti net ir naudotą buitinę techniką.

Tuo įsitikinau užsukęs į Panevėžio miesto centre (Ukmergės g. 23) įsikūrusią Maximos parduotuvę. Šiame prekybos centre panorau įsigyti akcijos metu nukainuotą „Vulcano” elektrinį virdulį. Lentynoje jis buvo paskutinis, galbūt todėl, kad ankstesnė jo kaina siekė 70 Lt, o dabar tik 30 Lt. Geriau apžiūrėjus buvo galima pamatyti, kad jo vidus pasipuošęs gausiomis kalkių nuosėdomis. Tai gal vis dėlto šie virduliai buvo tokie populiarūs dėl savo kalkėjimo savybių? O galbūt darbuotojai nebesitikėjo parduoti paskutinio užsilikusio virdulio ir pradėjo naudoti savo reikmėms. Juk reikia prieš sunkią darbo dieną atsigerti kavutės…

Ryte užsukus į minėtąją parduotuvę padariau keletą nuotraukų su šiuo neįkainojamu kalkėtuoju „Vulcano” virduliu. Tikėjausi, kad salės darbuotojai patys pastebės šią klaidą ir nerizikuos savo darbo vieta darydami tokią antireklamą Maximos prekybos tinklui.

Maximoje naudota buitinė technika

Naudotas virdulys

Deja, užsukus po pietų, virdulys vis dar puikavosi lentynoje, todėl nutariau pakalbinti vieną iš salės darbuotojų. Darbuotoja bandė paaiškint, kad salėje dirba kažkokia mistinė jauna mergaitė, kuri dar neturi patirties. Neva ji per klaidą į lentyną pardavimui padėjo brokuotą prekę. Nežinojau, kad gaminant virdulius pasitaiko netikėtas apkalkėjimas ir dėl to jie tampa brokuoti.

Slaptą garso įrašą, kuriame girdisi pokalbis su salės darbuotoja, pateikiu žemiau.

Galbūt straipsnis pasirodė „ne į temą” (ne apie reklamą) ar jame bandoma „iš musės išpūsti dramblį”, bet tai juk puiki beveik eilinio vartotojo sukurta antireklama Maxima prekybos tinklui. Tai spyris į užpakalį, kad daugiau tokių klaidų nekartotų. Tikiuosi, po mano apsilankymo šis virdulys pagaliau buvo išimtas iš lentynų.

4 komentarai apie “Maxima parduoda naudotą buitinę techniką

  1. Efecct

    Visada galite pasirinkite kitą prekybos tinklą, kuriame tvarkos daugiau ir prekės kokybiškesnes 🙂

Komentavimo galimybė išjungta.