Žymų Archyvai: žiedai

Renkam dovaną Jam – vyriški žiedai

Auksinis vyriškas žiedas su akutėmis (1214)

Vyriškos dovanos rinkimas – atsakingas darbas. Tenka atsižvelgti į nemažą kiekį faktorių, kad pavyktų vyrą ne tik nustebinti, bet ir pamaloninti ir suteikti džiaugsmą. Juk vyriški žiedai yra tinkami įvairaus amžiaus stipriosios lyties atstovams nešioti. Svarbiausia yra parinkti tinkamiausią šio papuošalo modelį. Jeigu tai bus iš aukso pagamintas žiedas – vienareikšmiškai jis bus laikomas klasikiniu sprendimu, dėl to ir jo pritaikymas gali būti labai platus. Vyriški žiedai yra tinkami tiek pasipuošti kiekvieną dieną, tiek ir įvairiomis ypatingomis progomis. Svarbiausia, į ką turite atkreipti dėmesį, kad šie juvelyriniai dirbiniai Jus džiugintų – tai tinkami papuošalų modeliai.

Renkant vyrui papuošalus būtinai atkreipkite dėmesį, iš ko jie yra pagaminti. Jeigu Jūsų pasirinkimas bus taurieji ir kiti patvarūs metalai, tai tokie vyriški žiedai atrodys taip pat puikiai, kaip ir tą dieną, kai tokia dovana buvo įteikta. Kuo žiedas bus paprastesnis, tuo jo priežiūra bus lengvesnė. Juk kiekvienam norisi, kad papuošalas išsaugotų savo pirminę išvaizdą kuo ilgiau.

Kuo gali būti išskirtiniai vyriški žiedai?

Kaip ir kiekvienas papuošalas, taip ir vyriški žiedai bus sukurti juvelyro. Tokį unikalų papuošalą tikrai pastebės ir įvertins visi. Klasikiniai vyriškų žiedų variantai niekada neišeina iš mados, tad toks akcentas bus visada įvertintas, bet jeigu dovana skirta spalvingam ir originaliam vyriškiui, tai būtent tokių charakteristikų rinkitės ir žiedą. Jie gali būti dekoruoti įvairiausiais brangakmeniais, taip pat pusbrangiais akmenimis.

Taip pat visada yra galimybė žiedą personalizuoti ir jį graviruoti, taip suteikiant papuošalui išskirtinumo. Daugelis mėgsta vidinėje žiedo pusėje išgraviruoti ypatingą nešiotojui datą, tam tikrą frazę ar simbolį.

Kaina

Vyriškų žiedų kainų diapazonas yra labai platus. Tad net neabejojame, kad tikrai kiekvienas ras sau tinkamą papuošalą. Visų pirma patariama nuspręsti, kiek šiam pirkiniui pinigų galite skirti ir tik tuomet pasileisti į žiedo paieškas. Geriausia ir patogiausia tai daryti internete, nes čia matysite ir prekės nuotraukas, ir šalia esančias kiekvieno žiedo kainas. Tinkamiausią variantą greičiausiai rasite, jeigu pasinaudosite internetinėje parduotuvėje esančiu kainos intervalu.