Kreditas internetu: kam jis skirtas?

greitas kreditasGyvenime nutinka situacijų, kuomet prireikia pinigų atostogoms, arba apmokėti vaikų būrelius, trūksta pinigų netikėtai atsiradusioms išlaidoms padengti, o pasiskolinti nėra iš ko. Tokioje situacijoje greitą reikiamos pinigų sumos gavimą garantuos kreditas internetu.

Kreditas internetu yra tokia pat paslauga kaip ir paskola teikiama bet kuriame Lietuvos banke, tik teikiamo kredito paskirtis yra įsigyti daiktą, būsto remontui, kitoms prekėms pirkti, padengti kasdienes išlaidas, o jo gavėjui nereikia išeiti iš namų norint gauti kreditą.Pagal kredito paskirtį, teisine prasme kreditas yra siauresnė sąvoka nei paskola, tačiau kredito ir paskolos prasmė yra ta pati, pvz. kaip ir banko tarp kliento sudaromoje paskolos gavimo sutartyje, taip ir gaunant kreditą internetu yra pasirašomas įsipareigojimas grąžinti paskolintą sumą ir sutarto dydžio palūkanas sutartyje numatytais terminais bei tvarka; kredito davėjas, prieš priimdamas sprendimą ar tenkinti jūsų prašymą, taipogi turi surinkti informacijos apie klientą (patvirtinti identiškumą, patikrinti duomenis SODROS, VMI, Kelių policijos duomenų bazėse, teikia užklausimus kredito istorijai patikrinti ir pan.).Teikiamų paslaugų kokybei užtikrinti, kredito davėjai nustatė tokias būtinas sąlygas asmeniui, norinčiam gauti kreditą internetu:

  • Amžius nuo 18 iki 70 metų;
  • Turėti sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke;
  • Gera kreditinė istorija;
  • LR pilietis su asmens dokumentu arba turintis nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje.

Kai kurios bendrovės kreditus išduoda asmenims tik nuo 21 m. amžiaus;prašo, kad kredito gavėjas būtų dirbantis asmuo, tačiau yra bendrovių suteikiančių kreditą bedarbiams arba teikia kreditą padengti turimiems įsiskolinimams, dar kitaip vadinama refinansavimu.Bet kredito negaus asmenys, kurie yra ieškomi teisėsaugos.

Kas dar labai patogu kai staiga prireikia pinigų, tai, kad dėl kredito gavimo galima kreiptis bet kuriuo paros metu septynias dienas per savaitę (prašymą kreditui gauti galite užpildyti internetu prabudęs vidury nakties), o jūsų prašymas bus peržiūrėtas anksti ryte ir darbuotojai nedelsiant praneš jums apie galimą suteikti pinigų sumą.Net kai kiekvienu atveju paskolos davėjas analizuoja kliento duomenis, jis greitai bei operatyviai priima sprendimą dėl prašomos kredito sumos suteikimo. Suteikiamas kreditas internetu šias bendroves daroprieinamesnes ir prisitaikančiomis prie kliento poreikių.

Taigi, šiandieniniame pasaulyje daugelis paslaugų persikelia į virtualią erdvę, todėl ir kreditą gauti internetu yra visuomenės modernėjimo požymis. Tai ypač patogus būdas išspręsti kilusius laikinus finansinius sunkumus, nes kreditas internetu suteiks pinigus per kelias minutes, davėjai dažniausiai neprašo užstato ar laiduotojo, o vertinantiems savo brangų laiką- ši kredito teikimo rūšis atstos ilgas eiles banko skyriuje.