Kaip išsirinkti virykles?

virykleKavinėse brangstant maistui, vis dažniau yra pasirenkama maistą gaminti namuose, todėl neretais atvejais keliamas klausimas, kaip gali būti pasirenkamos virykles. Siūlomų viryklių pasirinkimas yra pakankamai platus, todėl  ne visada yra paprasta išsirinkti tinkamiausią. Taigi, kaip palengvinti šią užduotį?

Šaltinis: www.1a.lt

Dujinės viryklės

Siūlomos dujinės viryklės yra gana panašios, tačiau galima išskirti keletą kriterijų, kaip galima būtų pasirinkti tinkamiausią viryklę. Vienas svarbiausių kriterijų yra tai, koks yra jų uždegimas. Šiandien vis dažniau nusprendžiama rinktis viryklę, kurios uždegimas yra elektrinis, nes taip naudotis yra kur kas paprasčiau bei, žinoma, saugiau.

Taip pat svarbu tai, koks yra orkaitės tipas: galite rinktis dujines virykles, kurios neturi orkaitės, ir taip pat galima rinktis dujinę arba elektrinę orkaitę. Pastarasis variantas yra pasirenkamas vis dažniau, nes tai užtikrina tolygesnę šilumą orkaitėje.

Elektrinės viryklės

Elektrinių viryklių pasirinkimas yra kur kas platesnis, ir vienas populiariausių pasirinkimų šiandien – tai virykles su stiklokeramikiniu paviršiumi. Vienas didžiausių tokių viryklių privalumų yra tai, kad kaitlentės  įšyla ir atvėsta tiesiog žaibišku greičiu, tad jas naudoti yra tikrai saugu. Norint, kad virtuvė būtų tikrai moderni, visada galima rinktis viryklę, integruojamą į baldus.

Indukcinės viryklės

Šios viryklės skiriasi nuo kitų tuo, kad jos neturi kaitinimo elementų, tačiau didžiausias šių viryklių privalumas yra greitesnis maisto ruošimas. šiandien tikrai dažnai skundžiamasi laiko trūkumu, todėl tai gali padėti sutaupyti laiko. Kaip ir dujinių, indukcinių viryklių temperatūrą galima padidinti vos per porą akimirkų. Lyginant su dujinėmis viryklėmis, indukcinių viryklių temperatūros pasiskirstymas yra kur kas tolygesnis, ir tai tikrai svarbu ruošiant maistą.

Mišrios  viryklės

Dar vienas galimas pasirinkimas – tai kombinuotos virykles, kurios  dažniausiai turi kelias dujines kaitlentes ir vieną elektrinę.

Kai nuspręsite, koks viryklės tipas galėtų būti pačiu geriausiu, beliks tik įvertinti svarbiausius viryklių kriterijus, ir išsirinkti tinkamiausią pasirinkimą tikrai nebus labai sudėtinga. Visai nesvarbu, kokią prekybos vietą nuspręsite pasirinkti, pardavėjai visada galės papasakoti apie siūlomų viryklių  privalumus bei trūkumus, todėl išsirinkti tinkamiausią variantą nebus labai sudėtinga.