Durex prezervatyvai jūsų saugumui ir komfortui

durex_from_blue25net

Vieni iš pačių geriausių visų laikų prezervatyvų gamintojų – kompanija Durex. Šios kompanijos prezervatyvai siūlo didelį komfortą ir taip pat puikiai užtikrina saugumą. Ne gana to, yra labai platus skirtingų prezervatyvų rūšių asortimentas, tad tikrai verta išbandyti tai, ką jums gali pasiūlyti Durex prezervatyvai.

Kokius prezervatyvus rinktis?

Durex prezervatyvai yra suskirstyti į kelias skirtingas rūšis. Pavyzdžiui, jeigu jūs norite plonų prezervatyvų su ypatinga technologija, leidžiančia abiem partneriams patirti dar daugiau malonumo, tuomet tikrai turėtumėte rinktis Durex Elite. Panašūs į šiuos prezervatyvus yra ir Durex Fetherlite. Jie yra labai ploni, tačiau tikrai labai saugūs ir patogūs.

Taip pat didesniam malonumui yra keli Durex prezervatyvai, kurie yra padaryti su tam tikrais jautrumo taškeliais, todėl sukelia jautresnius malonius pojūčius – tokie Durex prezervatyvai yra Ribbed ir Sensation. Taip pat yra ir iškilių rantelių ir gumbelių prezervatyvai, kurie yra vadinami Durex Pleasuremax – taip jie vadinami, nes daugelis žmonių teigia, kad būtent šie Durex prezervatyvai sukelia daugiausiai malonumo.

Tiems, kurie nori ilgiau išlaikyti visą malonumą ir nebaigti greitai, labai puikus variantas būtų Durex Performa – šie prezervatyvai specialiai sukurti tam, kad mylėtis galėtumėte ilgiau.

Tokiu atveju, jeigu turite alergiją lateksui, galite pasinaudoti specialiai jums sukurtais prezervatyvais Avanti Ultima – jie yra labai saugūs ir juose visiškai nėra latekso, tad alergija tikrai nepasireikš.

O toms poroms, kurios nori užtikrinti maksimalų saugumą, reiktų išbandyti storus Durex Ultrasafe prezervatyvus – jie tikrai stori, tačiau su jais mylėtis vis vien labai patogu, tad jeigu norite užtikrinti maksimalią įmanomą saugą, būtinai išbandykite. Tiems, kurie mėgsta paeksperimentuoti, galima išbandyti Durex Fruit Flavours prezervatyvus, kadangi jie yra pagardinti smagiu vaisių skoniu. Taigi, akivaizdu, kad Durex pagalvojo apie visus.

Kur geriausia pirkti Durex prezervatyvus?

Durex prezervatyvai gali būti įsigyti ir kiekvienoje didesnėje parduotuvėje, degalinėje ir t.t., tačiau pigiausiai Durex prezervatyvus galite nusipirkti internetu. Ypatingos akcijos yra taikomos tokiais atvejais, jeigu jūs iš karto perkate nemažai prezervatyvų. Iš tikrųjų, dideli prezervatyvų komplektai, kuriuos jūs galite įsigyti internete, jums sutaupys nuo dešimties iki dvidešimties procentų visos sumos, tad išbandyti tai tikrai verta. Tuo labiau, kad internetu atsiskaityti yra tikrai saugu – galite tai padaryti mokėdami kreditine arba debetine kortele, taip pat galite pasinaudoti elektronine bankininkyste arba e-pinigine.