Populiariausi Durex prezervatyvai

prezervatyvaiPati populiariausia kontraceptinė priemonė visame pasaulyje yra prezervatyvai. Procentaliai didžioji dalis porų naudoja šią kontraceptinę priemonę, kad apsisaugotų nuo lytiškai plintančių ligų bei nuo nepageidaujamo nėštumo. Visame pasaulyje yra be galo daug jų rušių, tačiau pats populiariausias yra Durex prekės ženklas. Šis ženklas nesitraukia iš pirmaujančių trejetuko jau keletą dešimtmečių ir tarp konkurentų visada išlieka priekyje. Gamintojo atstovai garantuoja, kad jų produkcija gaminama tik iš kokybiškų medžiagų ir atitinka pačius griežčiausius gaminimo standartus.  Užimdami didžąją rinkos dalį Durex gamintojai visada stengiasi nenuvilti klientų. Prezervatyvai tikrinami įvairiais būdais, kad atitiktų visus keliamus reikalavimus. Negana to, jie gaminami net aukštesnės kokybės negu reikalauja gaminimo standartai. Pavyzdžiui, į Durex prezervatyvą telpa net keturiasdešimt litrų oro, kai gaminimo standartai reikalauja tik aštuoniolika litrų.

Durex turi labai platų asortimentą ir nuolat jį atnaujina, todėl skirtingus poreikius turintys pirkėjai turi galimybę išsirinkti jiem tinkamiausią. Šie gamintojai stengiasi sukurti tokią apsisaugojimo priemonę vyrams, kuri suteiktų kuo natūralesnį pojūtį akto metu. Naujausios technologijos leidžia pagaminti prezervatyvus iš itin plonos gumos, kurios dėka poros net pamiršta, kad naudoja apsisaugojimo priemonę. Šie gaminiai skirti padidinti malonumui ir intymumui. Sargiai, kurių forma siaurėjanti ir pabaigoje yra labiau aptempti – orientuoti į vyrus, kurie siekia prailginti lytinį aktą. Šie prezervatyvai taip pat gaminami iš storesnės gumos negu įprastai, todėl tai sumažina jautrumą.

Durex prezervatyvai taip pat išsiskiria tuo, kad siūlo didelį prezervatyvų pasirinkimą, skirtą moterims. Šie priezervatyvai kuriami taip, kad dailiosios lyties atstovės pajustų kuo didesnį malonumą. Ant jų būna įvairių formų iškilimai, kurie maloniai stimuliuoja moterį lytinio akto metu. Vieni prezervatyvai gaminami su ranteliais, kiti yra padengti burbuliukais ir iškilusiomis juostelėmis. Taip pat Durex gamina įvairių skonių sargius, kurie suteikia malonesnį pojūtį ir mažiau blaško negu įprasti.

Durex stengiasi kurti ir tokius prezervatyvus, kurie būtų skirti abiem partneriams tam, kad suteiktų abipusiai vienodą malonumą. Šie prezervatyvai yra šiek tiek storesni ir yra ištepti didesniu lubrikanto kiekiu.

Perkant prezervatyvus svarbu žinoti, kokie yra poros poreikiai, todėl pateikiame savybes, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį:

  • kokybė
  • dydis;
  • forma;
  • storis;
  • mylėjimosi būdas;
  • kiekis;

Rekomenduojama prezervatyvus rinktis kartu su partneriu. Taip galėsite aptarti bendrus poreikius ir išsirinkti jums tinkamiausius.